Последни новости

 • Курт Ефе на Киванч Татлитуг има 3 месеци.

   

  Башак Дизер сподели фотографија од нејзиниот 3-месечен син од плажата Бодрум со Киванч Татлитуг.

  Башак Дизер и Киванч Татлитуг кои извесно време се на одмор во својата куќа во Бодрум и тука го поминаа одморот, вчера уживаа во морето.Неговата сопруга го фотографирала згодниот актер кој во прегратките на својата мајка го носел својот 3-месечен син Курт Ефе, наречен уште „кенгур“.

  Отвори повеќе
 • Од што боледува Нурѓул Јесилчај?

  Повторно тешки моменти за Нурѓул Јесличај, актерката се онесвестува на сцената. Името на актерката Нурѓул Јесличај која пред неколку дена се соочи со сообраќајна несреќа, деновиве се шпекулира дека изгубила свест на актерската сцена.. Дознајте повеќе во следново видео.

  Отвори повеќе
 • [Pho`s Show] Episode 4 - Demet Ozdemir

  Демет Оздемир е актерка со турско потекло, која се прослави благодарение на учеството во ТВ сериите ,,Мирисот на јагоди" и ,,Соба број 309". Демет Оздемир е родена 26 февруари 1992 год, во северозападна Турција во градот Коџаели. Семејството веќе имаше две деца: синот Волкан и ќерката Дерја. Во 2000-те, родителите на Демет се развеле, а мајката Ајшен се преселила со своите деца во турската претстолнина каде малата Демет почнала.. Дознајте повеќе во следново видео.

  Отвори повеќе
 • [Pho`s Show] Episode 3 - Hande Ercel


  Ханде Ерчел е многу талентирана, добро позната и убава актерка и модел, претежно позната по настапите во турските телевизиски серии. Нејзината турска серија Љубовта не разбира зборови, стана многу популарна. Ханде Ерчел дојде во Лајмлајт кога глумеше Хајат Узун во оваа серија. Таа се здоби со глобално признание поради овој серијал бидејќи оваа серија беше добро прифатена од светската публика, особено од Азија. Дознајте повеќе во следново видео..

  Отвори повеќе

Последни новости

Најчитани