Категории

Најдобри Видеа

Нови видеа

Акција

Комедија

Драма

Авантура

Последни новости

Наскоро на тв екраните нова љубовна драма ,,Среќа"

Наскоро на тв екраните нова љубовна драма ,,Среќа "Среќа е да се биде со оние кои те прават среќен. Среќа е кога ќе се увериме дека сме сакани."  ТВ Сител ја најави новата турска серија ,,Среќа" што не очекува веројатно штом заврши серијата ,,Нашата ДенизЌ која се емитува на тв екраните.    
Отвори повеќе

Најавена и втората сезона од Карасевда

Најавена и втората сезона од Карасевда Една од најдобрите турски серии на сите времиња се враќа на тв екраните во Македонија. ТВ Сител ја најави втората сезона на една од најдраматичните серии Карасевда. Погледнете го промо видеото подолу.  
Отвори повеќе