Последни новости

 • Мерјем Узерли со нови фотографии!

   

  Мерјем Узерли, талентирана актерка која се прослави со своите волшебни изведби, продолжува да биде истакната личност во забавната индустрија. И покрај тоа што не е активно вклучена во нови проекти, таа успеа да остане во центарот на вниманието преку нејзиното ангажирано присуство на социјалните мрежи. Нејзината последна објава предизвика голема врева меѓу нејзините следбеници, покажувајќи ја нејзината убавина и стил. Актерката, која е позната по својата елеганција и софистицираност, беше видена облечена во деколтиран фустан, покажувајќи го своето деколте, поради што нејзините обожаватели беа воодушевени.Објавата за кратко време доби стотици лајкови, а многумина ја пофалија нејзината убавина и грациозност.

  Неверојатната убавина и стилот без напор на Мерјем Узерли ја направија трендсетерка во светот на модата. Нејзиниот моден избор отсекогаш бил забележан од нејзините обожаватели, кои со нетрпение ја чекаат секоја нова објава за да видат што ќе облече следно.Нејзините објави често ја прикажуваат во стилски комбинации кои ја истакнуваат нејзината фигура, покажувајќи ја нејзината природна убавина и грациозност. Нејзините обожаватели отсекогаш биле привлечени од нејзината елеганција и софистицираност, а нејзината последна објава не е исклучок. Нејзините следбеници ја пофалија за нејзината способност да изгледа неверојатно и без напор, дури и во едноставен фустан.

  Нејзината волшебна убавина ја направи популарна фигура меѓу нејзините обожаватели, кои секогаш се желни да видат што ќе прави следно. Како заклучок, Мерјем Узерли продолжува да биде популарна личност во забавната индустрија, иако не била активно вклучена во нови проекти. Нејзиното привлечно присуство на социјалните мрежи и неверојатната убавина продолжуваат да ги воодушевуваат нејзините следбеници, кои со нетрпение го очекуваат нејзиниот следен потег.

  Нејзината последна објава, во која е во деколтиран фустан, наиде на возбуда и благодарност од нејзините обожаватели, кои повторно останаа во стравопочит од нејзината убавина и грациозност.

  Отвори повеќе
 • Дали Серкан Болат од НЕМИРНО ЛЕТО има нова девојка?

   

  Керем Бурсин: Не ја познавам Данла Билиќ.

   

  Феноменот на социјалните мрежи Данла Билиќ неодамна ја прекина својата краткотрајна врска со Кубилај Ака. Името на Билиќ подоцна го спомна познатиот актер Керем Бурсин. Крај на трачевите стави Керем Бурсин, кој ден претходно даде изјава пред новинарите.

  Актерот Кубилај Ака и феноменот на социјалните мрежи Данла Билиќ беа видени рака под рака минатиот септември. Новите љубовници, по концертот на пејачот Беркај Шахин на Куручешме опен ер, го одземаа здивот во една локација во истиот кварт.

  Дуото, кое поради густата сообраќајница дошло пеш на местото, по концертот продолжило сами да се забавуваат. Набргу потоа, имаше нов развој во љубовта изненадување.

  „НЕ СЕ СОГОВОРИВМЕ СО ДАНЛА“.

  Кубилај Ака, кој неодамна присуствуваше на церемонијата на доделување на наградите одржана во Зорлу ПСМ, објави дека неговата врска со Данла Билиќ е завршена:

  Нашата врска не заврши поради ниту една изјава на Данла. Се обидовме, но не успеа, нашите размислувања не се поклопуваа. Не сакам да зборувам премногу за ова. Нашата врска е завршена.

  „НЕМА НИКОЈ ВО МОЈОТ ЖИВОТ“

  Керем Бурсин, за кој освен актерската кариера многу се зборуваше и за неговиот приватен живот, а неодамна реагираше на љубовните вести за него, рече: „Ме помешаа со некој друг. Во моментов немам било кој во мојот живот, имам само работа. Работам напорно. Наскоро ќе разнесеме изненадувања. Ќе биде добра работа, но изненадување.

  ПО ИЗЛЕГУВАЊЕ ОД ЗАБАВАТА

  Керем Бурсин беше во Беча во Етилер претходната вечер. Бурсин, кој рече дека дошол да се забавува со своите блиски пријатели, на излезот одговараше на прашањата на новинарите.

   

  Отвори повеќе
 • Добрина, нова драма доаѓа на тв екраните во Македонија

  Неслихан е жена која мисли дека живее среќен и исполнет живот, но тоа што не го знае е дека нејзиниот сопруг веќе извесно време ја изневерува со друга. Кога ќе се соочи со тоа што ќе го дознае, тогаш ќе настане вистински хаос и борба за живот заедно со нејзините деца. Дознајте повеќе во следново видео.

   

  Отвори повеќе
 • После долги години, Берен Саат и Киванч Татлитуг повторно заедно!

  Се одржа големата средба на Киванч Татлитуг и Берен Саат! Берен Саат и Киванч Татлитуг се собраа на љубовен филм години подоцна. Легендарната серија Ашк и мемну (забрането јаболко), несомнено има многу посебно место во кариерите на Берен Саат и Киванч Татлитуг... Проектот феномен се уште се појавува пред публиката со своите репризи и во него се ужива секоја година. Според веста на Бирсен Алтунташ од ТВсто, продуцентите со години не можеле да ги спојат Бихтер и Бехлул, Берен Саат и Киванч Татлитуг. Се до ова лето... Онур Гувенатам, шефот на ОГМ Пикчерс, спојува двајца актери во љубовен филм што ќе се снима за Нетфликс. Сценариото на филмот, кој ќе го режира Гененц Ујаник, го напиша успешното перо Нуран Еврен Шит. Наскоро ќе се снимаат истанбулските сцени, а ќе има и њујоршки сцени од филмот. Киванч Татлитуг и Берен Саат вчера се сретнаа за прв пат и почнаа да читаат проби. Сенан Кара, првата актерка на филмот чие име се слуша, особено нејзината изведба во „Куќата во која си роден е твојата судбина“...

   

  Отвори повеќе
 • Демет Оздемир се зарази со коронавирус!

   

  Тестот за коронавирус на Демет Оздемир, кој минатиот месец се вери со Огужан Коч, беше позитивен. Случаите со коронавирус повторно почнаа да се зголемуваат. Вирусот зарази многу луѓе, вклучително и познати имиња во телевизискиот и уметничкиот свет. Едно од овие имиња беше актерката Демет Оздемир, која се подготвуваше да се омажи за пејачот Огужан Коч. Оздемир, кој извесно време е на одмор во Чешме со Коч, на социјалните мрежи објави дека тестот за коронавирус е позитивен. 30-годишната актерка ги сподели следните изјави: Не фатив 3 ​​години, но сега добив корона. Најпрво сакам да истакнам дека нема ништо одложено. Поминувам малку болно и тешко, но мојот третман продолжува. Станувам подобро и се враќам наскоро. Ве молам бидете внимателни. Би сакала да им се заблагодарам на сите што прашуваа за мене, се сожалија на мене и ме прашуваа. Ве сакам.Оздемир пред два дена беше видена на одмор со својот сакан Огужан Коч во Чешме.

  Отвори повеќе

Последни новости

Најчитани