Дали ,,Неверството" ќе ја замени ,,Добрината" на тв екраните во Македонија?

Животот ни носи големи изненадувања, таа му веруваше со целото срце, но тој го разори нивното семејство, само една грешка ги промени нивните животи, грешка што неможе да се поправи со каење, затоа што вистината силно боли кога изневерува оној што најмногу го сакаме.

Една љубовна драма си оди а друга ни доаѓа, од вторник на Сител ТВ започнува нова турска драма..

 

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
  • Nada Radojevic Banned

    sto da komantirame koga na sekoja serija e blokirana na site stavvivte x x x a so zadovolsto gledav nn

Слични новости

Последни новости

Најчитани