Категории

Слични новости

Најавена и втората сезона од Карасевда

Објавено пред: од Admin Поставено под: ТВ - 950 Прегледи

Една од најдобрите турски серии на сите времиња се враќа на тв екраните во Македонија. ТВ Сител ја најави втората сезона на една од најдраматичните серии Карасевда. Погледнете го промо видеото подолу.

 

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.