Категории

Слични новости

,,Хурем" и ,,Саваш" се враќаат на тв екраните во Македонија

Објавено пред: од Admin Поставено под: ТВ - 651 Прегледи

Познатите актери кои веќе ги имаме гледано во неколку турски серии кај нас, повторно се враќаат на тв екраните со нова љубовна драма ,,Мирисот на Љубовта.

Погледнете го видеото и дознајте што крие оваа љубовна драма.

 

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.