Категории

Слични новости

,,Каде е ЗЕХРА" наскоро на ТВ

Објавено пред: од Admin Поставено под: ТВ - 216 Прегледи

Нова турска драма за една девојка која ќе одлучи да си замине од домот, секојдневното насилство од нејзиниот татко и нејзиниот брат ќе ја натера оваа девојка да замине во Истанбул и таму да ја бара својата среќа. Погледнете за што станува збор.

 

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.