Избрано видео

The Expendables 3 (2014)

Видеото ќе почне за 15
Скокни (6)
loading...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
7,552 Прегледи
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
loading...
Објавено

Платеници 3 - Барни и неговиот тим, познат како "Платеници", доаѓа во судир со безмилосниот дилер со оружје Конрад Стоунбенкс, кој е исто така и ко-основач на групата и кој е решен да го уништи тимот. Жанр: Акција Глумци: Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford Режија: Patrick Hughes (II)

Категории
Акција Трилер Авантура 2014
Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.