Taken 3 (2014)

Видеото ќе почне за 10
Скокни (4)
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
7,768 Прегледи
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
Објавено

Брајан Милс, поранешен оперативец на владата, е обвинет за безмилосно убиство кое тој никогаш не го извршил ниту пак посведочил. Додека го гонат и следат, Брајан Милс открива голем сет на вештини кои можат да помогнат за да се најде вистинскиот убиец и за да го исчисти своето име. Глумци: Liam Neeson, Maggie Grace, Forest Whitaker, Famke Janssen

Категории
Акција Трилер 2014
Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.