Recep Ivedik 5 (2017)

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
loading...
Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Комедија Турски филмови 2017

1,149 Прегледи

Слични видеа

Опис

Реџеп овој пат ќе проба да работи како шофер на автобус за млади турски олимпијци. Меѓутоа кога ќе заглават сите спортисти заради несреќен случај, Реџеп регрутира група камионџии и ги заменува... Но кога веќе учествува на ова такмичење, Реџеп сака и да победи, и тоа во сите дисциплини.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.