Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Акција Трилер Авантура 2015

92,066 Прегледи

Слични видеа

Опис

НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА: ОДМЕТНИЦИ - Најново продолжение на циклусот филмови за агентот Инат Хант, исполнето со акција, акробации, возбуда и уште една невозможна мисија. Итан и неговиот тим се пред најневозможната мисија досега. Нивна задача е да го елиминираат Синдикатот – непријателска , високо професионална меѓународна организација, која е создадена да го уништи ММФ. режија: Christopher McQuarrie улоги: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner, Alec Baldwin

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.