Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Акција Научна фантастика Авантура 2018

639 Прегледи

Слични видеа

Опис

СВЕТОТ ЈУРА: ПАДНАТО КРАЛСТВО - Поминаа три години откако тематскиот парк и ликсузниот ресорт Светот Јура беше уништен од диносауруси што се ослободија. Островот Нублар сега е напуштен од луѓето додека преживеаните диносауруси се грижат за себе во џунглите.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.