Jack Iris: Bad Debts (2012)

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Gledy
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Gledy во Драма Криминал Мистерија 2012

210 Прегледи

Слични видеа

Опис

Џек Ајриш: Лош долг - Пропаднат адвокат се обидува да воведе ред во својот живот како приватен детектив, наплатувач на долгови и пронаоѓач на оние кои не сакаат да бидат најдени. Кога еден поранешен клиент ќе го најде, Џек ќе го одбие, но кога клиентот ќе го најдат мртов, Џек ќе мора да се врати во светот за кој мислеше дека е минато...

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.