Hereditary (2018)

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Хорор Драма Мистерија 2018

367 Прегледи

Слични видеа

Опис

Ани е уметник кој изработува минијатурни макети. Живее со мажот и двете деца на работ на шумата повлечено и тајно. Кога ќе почине мајка и со која не била во најдобри односи. Ани полека го губи разумот. После уште една голема трагедија во семејството, проблемите продолжуваат за Ани и нејзиното семејство.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.