Flight (2012)

Видеото ќе почне за 10
Скокни (5)
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.!
3,855 Прегледи
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
Објавено

ЛЕТ - Возбудлив трилер со Дензел Вашингтон и познатиот оскаровец, режисерот Роберт Земекис.
Откако успешно приземјува еден авион што почнува да паѓа и на тој начин ги спасува патниците од сигурна смрт, против пилотот Вип Витакер се покренува истрага бидејќи се сомневаат дека ноќта пред полетувањето консумирал алкохол. На Витакер не му преостанува ништо друго освен да води битка за својата чест, но и за вистината.

Категории
Трилер Драма 2012
Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.