Final Score (2018)

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
loading...
Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Акција Трилер 2018

358 Прегледи

Слични видеа

Опис

Еден обичен фудбалски натпревар ќе се претвори во терен со 35 000 заложници. Планот на криминалците ќе им го растури еден поранешен специјалец Michael Knox, кој ќе биде приморан да ги употреби своите војнички вештини за да ги спаси заложниците, вклучувајки ја и ќерката на еден негов загинат соборец.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.