Deadpool 2 (2018)

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Акција Комедија Авантура 2018

1,003 Прегледи

Слични видеа

Опис

ДЕДПУЛ 2 - По преживеаниот фатален напад од говеда, унаказениот шеф на кафитеријата (Вејд Вилсон) се труди да го оствари својот сон и да стане најзгодниот шанкер во Мејбери, а истовремено мора да научи да живее со изгубеното сетило за вкус.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.