Beirut (2018)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Трилер Драма Криминал 2018

265 Прегледи

Опис

Бејрут - Мејсон Скајлс имал убав живот како дипломат во Бејрут. Тој и неговата жена Надја живеат во преубава куќа и се грижат за 13-годишно пакистанско момче Карим. Меѓутоа на една забава, еден пријател - агент на ЦИА - почнува да го испрашува Карим за неговиот постар брат. Тоа ќе му го промени животот на Мејсон засекогаш...

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.