Демет Оздемир се зарази со коронавирус!

 

Тестот за коронавирус на Демет Оздемир, кој минатиот месец се вери со Огужан Коч, беше позитивен. Случаите со коронавирус повторно почнаа да се зголемуваат. Вирусот зарази многу луѓе, вклучително и познати имиња во телевизискиот и уметничкиот свет. Едно од овие имиња беше актерката Демет Оздемир, која се подготвуваше да се омажи за пејачот Огужан Коч. Оздемир, кој извесно време е на одмор во Чешме со Коч, на социјалните мрежи објави дека тестот за коронавирус е позитивен. 30-годишната актерка ги сподели следните изјави: Не фатив 3 ​​години, но сега добив корона. Најпрво сакам да истакнам дека нема ништо одложено. Поминувам малку болно и тешко, но мојот третман продолжува. Станувам подобро и се враќам наскоро. Ве молам бидете внимателни. Би сакала да им се заблагодарам на сите што прашуваа за мене, се сожалија на мене и ме прашуваа. Ве сакам.Оздемир пред два дена беше видена на одмор со својот сакан Огужан Коч во Чешме.

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.

Слични новости

Последни новости

Најчитани