Дали Серкан Болат од НЕМИРНО ЛЕТО има нова девојка?

 

Керем Бурсин: Не ја познавам Данла Билиќ.

 

Феноменот на социјалните мрежи Данла Билиќ неодамна ја прекина својата краткотрајна врска со Кубилај Ака. Името на Билиќ подоцна го спомна познатиот актер Керем Бурсин. Крај на трачевите стави Керем Бурсин, кој ден претходно даде изјава пред новинарите.

Актерот Кубилај Ака и феноменот на социјалните мрежи Данла Билиќ беа видени рака под рака минатиот септември. Новите љубовници, по концертот на пејачот Беркај Шахин на Куручешме опен ер, го одземаа здивот во една локација во истиот кварт.

Дуото, кое поради густата сообраќајница дошло пеш на местото, по концертот продолжило сами да се забавуваат. Набргу потоа, имаше нов развој во љубовта изненадување.

„НЕ СЕ СОГОВОРИВМЕ СО ДАНЛА“.

Кубилај Ака, кој неодамна присуствуваше на церемонијата на доделување на наградите одржана во Зорлу ПСМ, објави дека неговата врска со Данла Билиќ е завршена:

Нашата врска не заврши поради ниту една изјава на Данла. Се обидовме, но не успеа, нашите размислувања не се поклопуваа. Не сакам да зборувам премногу за ова. Нашата врска е завршена.

„НЕМА НИКОЈ ВО МОЈОТ ЖИВОТ“

Керем Бурсин, за кој освен актерската кариера многу се зборуваше и за неговиот приватен живот, а неодамна реагираше на љубовните вести за него, рече: „Ме помешаа со некој друг. Во моментов немам било кој во мојот живот, имам само работа. Работам напорно. Наскоро ќе разнесеме изненадувања. Ќе биде добра работа, но изненадување.

ПО ИЗЛЕГУВАЊЕ ОД ЗАБАВАТА

Керем Бурсин беше во Беча во Етилер претходната вечер. Бурсин, кој рече дека дошол да се забавува со своите блиски пријатели, на излезот одговараше на прашањата на новинарите.

 

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.

Слични новости

Последни новости

Најчитани