Избрано видео

Последните секунди од катастрофата - Чернобил

Видеото ќе почне за 10
Скокни (5)
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.!
11,448 Прегледи
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
Објавено

 

 

 

 

Категории
Документарци
Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.